Dream Dental

Dream Dental jest nowoczesnym gabinetem, w którym specjalizujemy się w zaawansowanej ortodoncji i diagnostyce dentystycznej.

Oferujemy szereg usług w ortodoncji, stomatologii estetycznej. Nasze gabinety wyposażone są w wysokiej jakości najnowocześniejszy sprzęt i aparaturę. Gwarantujemy miłe spędzony czas oraz bezbolesne wizyty.

Dream Dental nowoczesny gabinet
2012

Zagraniczne Szkolenia i Sympozja

Jeśli ciągle się zastanawiasz nad wyborem aparatu to możesz być pewny, że Pani Doktor udzieli Ci kompleksowej informacji oraz doradzi w wyborze odpowiedniego systemu leczenia.
2007

Certyfikaty i Konferencje

Dzięki innowacyjnemu urządzeniu Digma, szybko diagnozuje przyczyny dysfunkcji tego stawu i podejmuje odpowiednie kroki, by je usunąć.
2001

Zdobywanie Doświadczenie i Kursy

Wysoko estetyczne zamki szafirowe, aparaty lingwalne, system Damona oraz oczywiście tradycyjne aparaty metalowe. Poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach zdobyła rozległą wiedzę z zakresu leczenia dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego.
1999

Ukończone Studia Wyższe

Doktor Olga Olszowy to niezwykle doświadczona ortodontka, której lata praktyki służą jako podstawa do rzetelnej diagnostyki i profesjonalnego leczenia. Wszystkie najnowsze osiągnięcia ortodoncji nie są jej obce.

Św. Wawrzyńca 40/1

31-052 Kraków

511 21 21 21

Bądźmy w Kontakcie!

Godziny Otwarcie

Pon. - Pt. 9:00 - 18:00

Zarezerwuj Wizytę

gabinet@dreamdental.pl