Regulamin – Nota prawna

serwisu dreamdental.pl

 

Administratorem i Właścicielem strony internetowej w domenie dreamdental.pl – zwanej dalej Serwisem jest General Medical Center Olga Olszowy

ul. Św. Wawrzyńca 40/1, 31-052 Kraków, NIP 9490861836.

Niniejsza treść zwana dalej Regulaminem określa zasady i sposób korzystania z Serwisu dreamdental.pl

1. Użytkowując i korzystając z Serwisu dreamdental.pl – użytkownik zobowiązuje się przestrzegać zasad i warunków niniejszego Regulaminu, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

2. Wszelkie prawa identyfikacji wizualnej oraz treści zaprezentowane w Serwisie przysługują Dream Dental i objęte są ochroną prawną wynikającą następujących ustaw:

  • Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
  • Ustawa z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej
  • Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny
  • Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny
  • Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji
  • Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

3. Treści i dane zawarte w Serwisie nie mogą być wykorzystywane w celach komercyjnych. Dotyczy to w szczególności kopiowania, edytowania i modyfikowania, a także w inny sposób wykorzystania bez uprzedniej pisemnej zgody Dream Dental.

4. Treści i dane zawarte w Serwisie nie mogą być wykorzystywane w sposób naruszający prawo powszechnie obowiązujące, zasady współżycia społecznego, oraz dobre obyczaje. Zabronione jest wykorzystanie treści i danych w serwisach i na serwerach zawierających treści rasistowskie, faszystowskie, erotyczne, pornograficzne, lub w inny sposób naruszający uczucia religijne i zasady etyki.

5. Dozwolone jest podawanie adresu strony internetowej Serwisu (linku www), publikowanie i cytowanie zamieszczanych informacji pod warunkiem prezentowania treści i danych wraz z całym adresem dreamdental.pl.

6. Dane i treści mają jedynie i wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Faktyczna cena usługi konkretnego leczenia, dostępność jak i inne dane mogą odbiegać od informacji podanych w Serwisie. Plan i koszt leczenia, oraz badania są możliwe do określenia i skonkretyzowania podczas wizyty i konsultacji z lekarzem ortodontą.

7. Dream Dental nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku wykorzystania serwisu dreamdental.pl przez użytkowników. Dream Dental nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji, podjęte przez użytkowników w oparciu o informacje uzyskane w wyniku korzystania z zasobów Serwisu.

 

Kontakt z Administratorem i Właścicielem Dream Dental

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat praw i obowiązków wynikających z Regulamin – Nota Prawna, napisz na adres e-mail olga.olszowy@wp.pl lub skorzystaj z Formularza Kontaktu.

Św. Wawrzyńca 40/1

31-052 Kraków

511 21 21 21

Bądźmy w Kontakcie!

Godziny Otwarcie

Pon. - Pt. 9:00 - 18:00

Zarezerwuj Wizytę

gabinet@dreamdental.pl