Ortodoncja

ROZPOCZNIJ LECZENIE Z DREAM DENTAL

Nowoczesna Ortodoncja

Ortodoncja jest przeznaczona dla pacjentów w każdym wieku. W Dream Dental oferujemy profesjonalną opiekę ortodontyczną, w tym badania kontrolne, konsultacje w zakresie zdrowia jamy ustnej i wszelkie niezbędne leczenie stomatologiczne. Nauczanie dzieci o higienie jamy ustnej może pomóc im utrzymać zdrowy i piękny uśmiech na całe życie.
Ortodoncja to dziedzina stomatologii, która zajmuje się leczeniem wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych oraz korygowaniem nieprawidłowości zębowych. Około 60 % populacji jest obciążonych zaburzeniami zgryzu, ale niestety nieliczni mają świadomość podjęcia leczenia. Wada zgryzu, która nie została zdiagnozowana przez ortodontę powoduje nieodwracalne zmiany w stawach skroniowo-żuchwowych. Nie leczone wady i zaburzenia są odpowiedzialne za dolegliwości bólowe. Nierównomierność i brak równoważenia sił, które działają na zęby, często jest przyczyną próchnicy na powierzchniach styczności uzębienia.
Zobacz nasz wachlarz usług.

Tradycyjny Aparat Metalowy

Aparaty Ortodontyczne

Stałe aparaty z zamkami metalowymi i ligaturami (przezroczyste lub kolorowe gumki) są najbardziej przystępne cenowo.

Aparat Damon Clear

Praktycznie niewidoczny Aparat Damon Clear ma wyraźną przewagę nad tradycyjnymi aparatami ortodontycznymi.

Aparaty Lingwalne

Aparaty lingwalne są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć proste zęby, ale w sposób całkowicie niewidoczny.

Aparat Invisalign

Aparat Invisalign to nowoczesny aparat ortodontyczny wykonany z całkowicie przeźroczystego, termoplastycznego silikonu.
Serdecznie dziękuję

Serdecznie dziękuję

Pani Olga oprócz profesjonalizmu i wiedzy z zakresu ortodoncji oraz stomatologii estetycznej jest osobą niezwykle serdeczną, przemiłą i pomocną. Dzięki Niej uniknąłem implantów, a na kolejną wizytę czekam z utęsknieniem.
Paweł
Bardzo polecam!

Bardzo polecam!

Pani Olga jest uprzejma, ciągle uśmiechnięta i zawsze wszystko robi bardzo dokładnie. To profesjonalistka. Nie żałuję, że do niej poszłam. Zęby mam piękne i proste. Cena wydaje się mi normalna. Jeszcze raz polecam!
Weronika
Dziękuję i polecam!

Dziękuję i polecam!

Byłam w 3 gabinetach z moją córką i wszędzie chcieli wyrywać dziecku 2 zdrowe zęby! Dopiero Doktor Olga stwierdziła że jest w stanie pomóc. Minęło 1,5 roku zdejmujemy aparat, a moja córcia ma piękne, proste zęby i cały czas się śmieje!
Ewelina
Wizyta konsultacyjna
150 zł
Aparat metalowy jeden łuk
1800 zł
Aparat szafirowy jeden łuk
3000 zł
Aparat lingwalny jeden łuk
7000 zł
Zdjęcie aparatu stałego dwa łuki
300 zł
Płytki retencyjne jeden łuk
300 zł

PRZYCZYNY WAD ZGRYZU

Wady zgryzu mogą mieć podłoże genetyczne, czasami przyczyną są złe nawyki nabyte jeszcze w dzieciństwie. Nowoczesne aparaty ortodontyczne naprawdę potrafią czynić cuda! Szpara między jedynkami albo wysunięta szczęka? W większości przypadków bez problemu można to poprawić - nie tylko dla urody, ale przede wszystkim dla zdrowia.


CZY KAŻDY MOŻE POPRAWIĆ ZGRYZ?

Korekcie wady zgryzu może się poddać każdy, bez względu na wiek. Ale u osoby dorosłej trwa to na ogół dłużej, ponieważ kość jest bardziej uwapniona i przez to trudniej ją uformować. Dodatkowo pewne schorzenia w obrębie jamy ustnej mogą spowodować odroczenie założenia aparatu ortodontycznego.

ZAREZERWUJ NAJBLIŻSZY WOLNY TERMIN, I CIESZ SIĘ PIĘKNYM UŚMIECHEM.

Św. Wawrzyńca 40/1

31-052 Kraków

511 21 21 21

Bądźmy w Kontakcie!

Godziny Otwarcie

Pon. - Pt. 9:00 - 18:00

Zarezerwuj Wizytę

gabinet@dreamdental.pl